تبلیغات
قتیل العبرات - وقتی مقامات اسرائیلی وحشت می کنند ... !!
   


<-BlogDescription->

وقتی مقامات اسرائیلی وحشت می کنند ... !!
سرلشگر "بنی گانتز"، رییس ستاد مشترک رژیم صهیونیستی در نشستی ویژه اعلام داشت که مخالف هرگونه تعرض علیه ایران است.بر اساس این گزارش، "گانتز" که در نشستی ویژه در خصوص بررسی ضد حملات ایران شرکت داشت گفت: اول این که توانایی ما برای ضربه موثر وارد کردن علیه تاسیسات هسته‌ای ایران محدود و کم اثر است و اگر ما با این شیوه علیه ایران حمله کنیم تاثیر نامطلوبی بر ارتش اسرائیل خواهد گذاشت.


وی در ادامه گفت: در صورت حمله به ایران ما با چنان حملات موشکی از سوی این كشور مواجه می‌شویم که نظیرش را تاکنون ندیده‌ایم. از سوی دیگر اسرائیل نیز در داخل قادر به مقاومت در برابر جبهه ایران نیست.

این گزارش حاکیست, سخنگوی "گانتز" نیز با تایید این خبر گفت که وی نظرات شخصی خود را در این نشست بیان داشته است.

درست لحظاتی پس از پخش مصاحبه این مقام صهیونیستی بود كه سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی با فشار آوردن بر مسئولان كانال 10 این قسمت از مصاحبه را از فایل ویدئویی آپلود شده بر روی سایت این شبكه برداشتند.

در دقیقه 07:20 از ویدئو لینك شده در این خبر بود كه شبكه 10 رژیم صهیونیستی مصاحبه فوق را قرار داد، اما در این ویدئو هیچ اثری از مصاحبه رئیس ستاد مشترك رژیم صهیونیستی نیست و ویدئو كات شده است.

گفتنی است، طی هفته جاری این دومین مقام ارشد اسرائیلی است که مخالفت خود را با هرگونه حماقت رژیم صهیونیستی علیه ایران اعلام داشته است.

منبع: jahannews.com


::
:: برچسب‌ها: وحشت , اسرائیل , تاسیسات , هسته ای , بنی گانتز ,
نویسنده : محمد جواد ملکی اصل
تاریخ : سه شنبه 10 مرداد 1391