تبلیغات
قتیل العبرات - تماس منافقین با خانواده برخی از دانشمندان هسته‌ای کشور
   


<-BlogDescription->

تماس منافقین با خانواده برخی از دانشمندان هسته‌ای کشور
به گزارش گرداب به نقل از رسالت، در حالی که دشمن طی یک دو سال اخیر در یک شیفت معنادار دانشمندان جوان ایرانی را هدف ترورهای سازمان یافته خود قرار داده است، اما هنوز برخی از این ستارگان علمی با تاکسی یا سایر وسایل حمل و نقل عمومی سر کار خودشان حاضر می شوند و برخی دستگاه های دولتی از در اختیار گذاشتن حداقل امکانات امنیتی و حفاظتی برای این دانشمندان دریغ می کنند!

به راستی علت این کارشکنی ها چیست؟


 
این گزارش حاکی است پس از شهادت شهید شهریاری برنامه‌های ویژه‌ای برای حفاظت از این دانشمندان در نظر گرفته شد و قرار بوده برای این نخبگان جوان از کشور آلمان مرسدس بنزهای ضد گلوله آورده شود، اما این موضوع مورد پیگیری قرار نگرفته و بودجه لازم از سوی دولت بدان اختصاص نیافته است.

غفلت دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی در حفاظت از این سرمایه‌های گرانقدر، خسارات‌ جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت. همچنین همین گزارش حاکی است منافقین کوردل پس از ترور شهید روشن، ضمن برقراری تماس با خانواده برخی از دانشمندان هسته‌ای کشور در تلاش هستند در دل آنها موجی از رعب و وحشت ایجاد کنند که ممکن است شوهران آنها نیز ترور شوند که البته این تماس‌ها با واکنش های دندان شکن و مثال زدنی خانواده‌های دانشمندان جوان کشور مواجه شده است.

واقعا باعث خحالت ماست که عده ای بی وجود دانشمندان ما را تهدید کنند و ما ساکت بنشینیم و دولت هم در عمل حمایتی از آنان نکند تا تک تک آنان را از دست بدهیم و پس از آن کاسه ی چه کنم چه کنم بدست بگیریم !!

البته این نکته ناگفته نماند که ما ایرانی ها به شدت مرده پرستیم یقینا پس از شهادت آنان یادواره و سوگواره و غیره به مقدار کافی خواهیم داشت
این طبع ما ایرانی هاست که تا یکی زنده است خبری از او نمی گیریم اما پس از اینکه از دنیا رفت برایش چنین و چنان می کنیم. این سخن هم اکنون در مورد بسیاری از جانبازان جنگ تحمیلی نیز صدق می کند
به کجا می رویم؟؟؟؟؟برگرفته از : www.gerdab.ir


::
:: برچسب‌ها: منافقین , دانشمندان هسته ای ,
نویسنده : محمد جواد ملکی اصل
تاریخ : پنجشنبه 18 اسفند 1390